« Ožujak 2024 »

Održana Božićno-novogodišnja priredba učenika OŠ Gola
Autor: Hrvoje Matić, 18. 12. 2017.

Održana Božićna priredba u našoj školi

Tradicionalna Božićna priredba održana je 15. prosinca 2017. godine s početkom u 19 sati u potpuno ispunjenoj sportskoj dvorani naše škole.

Na samom početku sve nazočne pozdravili su ravnatelj škole Hrvoje Matić i načelnik Općine Gola Stjepan Milinković. Ovogodišnji program osmislili su i pripremili polaznici Dječjega vrtića Zvončić sa svojim odgajateljicama te učenici naše škole sa svojim učiteljicama i učiteljima. Program su otvorili oni najmanji – vrtićarci koji su nas počastili plesnom točkom. U nastavku su  se izmjenjivale točke plesa, recitacije, scenske igre i pjesme učenika i učenica nižih i viših razreda koje su pripremali učiteljice Biserka Saboliček, Darija Kivač, Marijana Cenkovčan, Marina Živković, Danijela Levak Matić i Sanja Šandrovčan. Sve pripremljene točke nosile su poruku zajedništva i ljubavi koje su posebno izražene u ovo božićno vrijeme, a ta poruka mogla se iščitati i u scenografiji koja je nastala zajedničkim radom odgajateljica Dječjega vrtića Zvončić i učitelja Likovne kulture Marija Dimića.

Na ulazu u dvoranu i na tribinama svi posjetitelji imali su prilike kupiti po simboličnoj cijeni zanimljive i kreativne božićne ukrase i uporabne predmete koje su pripremali tijekom polugodišta učenici, roditelji i učitelji u sklopu novoosnovane Učeničke zadruge Roda. Osim toga posjetitelji su imali prilike donirati i koju kunu za Vukovarsku socijalnu samoposlugu te su naši sumještani i ovoga puta pokazali da su humanitarno vrlo osviješteni.

Od srca vam želimo sretne i blagoslovljene božićne i novogodišnje blagdane.

učiteljica Danijela Sunara-Jozek