« Travanj 2024 »

Obavijest o sandučiću povjerenja
Autor: Hrvoje Matić, 26. 11. 2018.

OBAVIJEST

Obavještavaju se učenici kako je u našoj školi postavljen sandučić povjerenja. Nalazi se pored ulaza u sobu školske pedagoginje.

U sandučić možete ubaciti pitanja o svojim problemima ili prijedloge vezane uz školu ili izvan nje. Posebno nam prijavite sva ponašanja za koja mislite da nisu u redu i svako nasilničko ponašanje koje doživljavate ili vidite pored sebe.

Osnovna ideja sandučića je da bez izlaganja opasnosti i potpuno anonimno možete podijeliti svoja pitanja, razmišljanja, osjećaje i svjedočenja situacijama nasilja, te na njih dobiti pravi odgovor.

Ostati ćeš anoniman/a tako što ćeš uz pitanje/pismo staviti šifru (ako želiš možeš se i potpisati - tvoj identitet ostat će tajan) pod kojom ćeš dobiti odgovor na postavljeno pitanje.

Na pitanja će odgovarati stručna služba škole – pedagoginja, ali i ostali koji mogu pridonijeti rješavanju problema. Odgovori na pitanja biti će izloženi u školi kraj sandučića povjerenja. Molimo vas da postavljate samo ozbiljna pitanja, a sandučić će se provjeravati jednom tjedno i u skladu s time objavljivati odgovori.

Vaša pedagoginja

Gola, 26.studenog 2018.